• Awave ir web birojs, kas ir soli priekšā

    Awave ir viens no nedaudzajiem zviedru uzņēmumiem, kuram laikraksts Dagens Industris ir piešķīris apbalvojumu Gasellen 2014.

Awaves klienti

Esam sadarbojušies ar klientiem no daudzām dažādām nozarēm

Acne

Uzņēmumu Acne veido Acne Advertising (reklāma), Acne Art Department (dizains), Acne Digital (web), Acne Film (reklāmfilmas, filmas, tv), kā arī pašu izveidotās preču zīmes Acne (mode), Acne Paper (žurnāls) un Acne JR (rotaļlietas).

Blue Hotel

Blue Hotel ir konferenču centrs, kas organizē gaumīgas konferences Stokholmā un piedāvā radošas, estētiski pievilcīgas konferenču telpas

Case Asset Management

Awaves uzdevums bija izveidot jaunu tīmekļa vietni kapitāla pārvaldības uzņēmumam Case Asset Man¬agement. Par jaunās tīmekļa vietnes mērķi tika noteikts atspoguļot Case kā ekskluzīvu un modernu kapitāla pārvaldības¬ uzņēmumu. Tīmekļa vietnei jābūt gaumīgai, ekskluzīvai un mūsdienīgai - tās bija dažas no prasībām. Apmeklētājam jāspēj uzreiz no sākumlapas atrast meklēto, neatkarīgi no tā, vai apmeklētājs ir jauns potenciālais klients, meklē informāciju par fondiem vai vēlas iegādāties akcijas.

Cicero Fonder

Cicero Fonder AB uzsāka savu darbību 2000. gadā un ir finanšu inspekcijas pakļautībā. Cicero Fonder galvenie īpašnieki ir firmas administrācija, valde un to ģimenes locekļi.

Datacenter

Uzņēmums Datacenter ir IT jomas speciālisti! Datacenter nodrošina saviem klientiem nepieciešamo IT atbalstu, lai tie varētu gūt panākumus attiecīgajā darbības veidā un nozarē. Klienti sadarbojas ar Datacenter, jo tas ir pašaizliedzīgs operatīvās darbības nodrošinātājs.

Eniro

Eniro ir vadošais uzziņu uzņēmums, kas darbojas Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Norvēģijā un Somijā. Tā specializācija ir lokālā meklēšana.

Fitnessguru

Fitnessguru ir viens no Zviedrijas lielākajiem uztura bagātinātāju piegādātājiem ar vairāk nekā 50 000 uzticamiem klientiem. Fitnessguru arī izgatavo savus uztura bagātinātājus, apģērbus, aksesuārus un pārtikas produktus. Uzņēmuma produkti ir atrodami viņu tīmekļa veikalā, kā arī pārtikas preču veikalos.

Fordonsmäklarna

Uzņēmums Fordonsmäklarna tika dibināts Zviedrijas pilsētā Solnā 2008. gadā. Uzņēmuma sākotnējā vīzija bija pirmā gada laikā pārdot 300 automašīnas. Šodien uzņēmumam ir četras filiāles Stokholmas reģionā un tas pārdod aptuveni 2000 automašīnas gadā. Uzņēmums Fordonsmäklarna piedāvā iespēju apmeklēt Stokholmā lielāko Subaru izstādes zāli.

Forsen Projekt AB

Forsen ir neatkarīgs projektu vadības uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi darbā ar apjomīgiem būvniecības projektiem. Forsen nodarbojas arī ar celtniecības vadīšanu, CM un ir līderis tradicionālo un būvniecības projektu vadības jomā.

Golvkedjan

Golvkedjan ir valsts mēroga uzņēmumu ķēde, kuras īpašnieki ir 50 panākumiem bagāti grīdsegu un flīžu uzstādīšanas uzņēmumi ar 70 filiālēm visā Zviedrijā.

Infocare

Ziemeļvalstu vadošais IT pakalpojumu uzņēmums InfoCare, kas ir pilnībā neatkarīgs un autorizēts visu pasaulē pazīstamo ražotāju produktu garantijas apkopes nodrošinātājs, piedāvā saviem partneriem un galapatērētājiem atbalstu funkcionalitātes uzturēšanā, līdz minimumam samazinot neparedzētus darbības traucējumus vai pārtraukumus.

Innerstadsspecialisten

Vairāk nekā 15 gadu garumā uzņēmums Innerstadsspecialisten ir veiksmīgi darbojies mājokļu tirdzniecības jomā Stokholmas komerciālajā centrā. Uzņēmumā Innerstadsspecialisten sastapsiet aizrautīgus un kompetentus nekustamo īpašumu pārdošanas aģentus, kas sniedz pakalpojumus augstā līmenī un kuriem piemīt darījumu izjūta.

Karios Futures

Kairos Future ir starptautisks uzņēmums, kas specializējas konsultēšanā un analīzē un palīdz uzņēmumiem izprast un veidot savu nākotni. Analizējot tendences un apkārtējo vidi, pielietojot jauninājumus un stratēģiju, uzņēmums sniedz saviem klientiem kopējo kontekstu.

LisaElmqvist

Vai kārojat pēc svaigām zivīm un jūras veltēm? Tad esat nonācis īstajā vietā! Fantastiskās jūras veltes ir bijis Elmkvistu ģimenes galvenais acu raugs jau 80 gadus.

Nanokredit

Nanokredit ir uzņēmums, kas piedāvā ātrus un vienkāršus finanšu pakalpojumus bez administratīviem apgrūtinājumiem. Tā ir netradicionāla banka, kas ir uz klientu mērķēta, inovatīva savā domāšanā un ar elastīgu pieeju.

Pasaules Dabas Fonds PDF (angļu val. WWF)

Pasaules Dabas Fonds PDF ar saviem gandrīz pieciem miljoniem atbalstītāju ir viena no pasaules vadošajām bezpeļņas vides un dabas aizsardzības organizācijām. Šobrīd PDF darbojas 101 valstī. Organizācijas finansējuma lielāko daļu sastāda publiskie ziedojumi.

Stockholm School of Economics

Uzņēmējdarbības koledža Handelshögskolan Stokholmā ir viena no Eiropas vadošajām uzņēmējdarbības koledžām ar izteiktām zviedru uzņēmējdarbības un sabiedrības tradīcijām.

Storebrand Fastigheter

Storebrand Fastigheter ir viens no Ziemeļvalstu vadošajiem kapitāla pārvadlības uzņēmumiem nekustamo īpašumu jomā, kura pārvaldīto līdzekļu vērtība sasniedz 35 miljardus zviedru kronu.

Svebio

Uzņēmumu Svebio 1980. gadā dibināja vairāki tehniskās augstskolas studenti, kurus apvienoja interese par modernās bioenerģijas attīstību. Aizvadīto dekāžu laikā Svebio ir attīstījies un kļuvis par satikšanās punktu tiem uzņēmumiem un individuālām personām, kas nodarbojas ar bioenerģiju Zviedrijā.

Svenska Försäkringsföreningen

Svenska Försäkringsföreningen - Zviedrijas apdrošināšanas biedrība, ir bezpeļņas organizācija, kas darbojas ar kompetences attīstību apdrošināšanas nozarē Zviedrijā. Organizācijas darbības sfēras ir apmācība, darba sludinājumu pakalpojums Forsakringsjobb.se, ar apdrošināšanu saistīta literatūra, izdevums Nordisk Försäkringstidskrift, starptautiskas mācību ekskursijas u.c.

Sveriges Åkeriföretag

Uzņēmums Sveriges Åkeriföretag darbojas pārvadājumu nozarē un vēlas panākt transporta uzņēmējdarbības stabilu un ienesīgu attīstību. Pārvadātājs nodarbojas ar nozares uzņēmumiem svarīgiem transporta un sabiedriski politiskiem jautājumiem, ar mērķi veicinātā zviedru transporta uzņēmējdarbības konkurētspēju un uzlabot nosacījumus pārvadājumu uzņēmējdarbības attīstībai.

Telenor

Koncerns Telenor ir starptautisks komunikācijas pakalpojumu sniedzējs telekomunikācijas, datu un mediju nozarē. Papildus ar mobilajiem pakalpojumiem saistītajai uzņēmējdarbībai 11 tirgos Ziemeļvalstīs, centrālajā un Austrumeiropā, kā arī Āzijā, koncernam pieder arī 39,6 procenti uzņēmuma VimpelCOm. Ltd, kas darbojas 10 noietu tirgos.

Tre Pelare Financial Consulting

Tre Pelare ir konsultējošais uzņēmums, kas jau 20 gadu garumā palīdz galvenokārt ar finanšu nozari saistītiem Zviedrijas uzņēmumiem izmainīt un spēcināt savu uzņēmējdarbību. Tre Pelare piedāvā kvalitatīvus konsultēšanas pakalpojumus.

Videofy

Videofy strādā ar tūkstošiem tīmekļa žurnālu un sniedz pakalpojumus klientiem, kas meklē bezmaksas un viegli lietojamus risinājumus darbam ar video. Uzņēmuma Videofymes mērķis ir panākt, lai video klipu izvietošana tīmekļa žurnālos būtu gan vienkārša, gan ienesīga.