• Pilnvērtīgs web birojs ar personalizētu pieeju

    Mēs veidojam responsīvas tīmekļa vietnes, izmantojot Drupal, WordPress un EPiServer. Mēs uzņemamies pilnu atbildību un nodarbojamies ar visu: sākot no idejas un dizaina līdz gatavai tīmekļa vietnei.

  • Designprocessen

    I designfasen tar vi fram den grundläggande grafiska formen och utvecklar interaktionen och användargränssnittet.

Design

Awave savā darbā pielieto rūpīgi izplānotu dizaina procesu, kurā klienta vēlmes un uzņēmējdarbības zināšanas tiek savienotas ar dizaineru radošumu un tehnisko kompetenci.

Dizaina process

Dizaina fāzes ietvaros tiek izveidota pamata grafiskā forma, kā arī tiek izstrādata mijiedarbība un lietotoāja saskarne.

Mēs savā darbā pielietojam rūpīgi izplānotu dizaina procesu, kurā klienta vēlmes un uzņēmējdarbības zināšanas tiek savienotas kopā ar dizaineru radošumu un tehnisko kompetenci, lai nodrošinātu veiksmīgu rezultātu un kvalitatīvu galarezultātu.

Viss dizaina izstrādes process notiek ciešā sadarbībā ar klientu, lai mēs būtu droši, ka mūsu veidotais dizains piesaista interesi, ir viegli lietojams un atbilst klienta prasībām. Mūsu mērķis ir izveidot optimālu dizainu: tam jābūt viegli pārvaldāmam un ienesīgam.

Dizaina process tie iedalīts šādās aktivitātēs:

Ideja un koncepcija

Ko uzņēmums vēlas sasniegt ar savu tīmekļa vietni, kādi ir klienti un konkurenti: šie ir daži no daudziem būtiskiem jautājumiem, uz kuriem jārod atbildes. Pamatojoties uz šo analīzi vēlāk tiek izstrādāts idejas priekšlikums. Tas tiek tālāk attīstīts, līdz pamazām tiek sasniegta ilgtspējīga koncepcija, uz kuras tiks balstīta tīmekļa vietnes izstrāde.

Grafiskā forma

Grafiskajā dizainā tiek vizualizēta uzņēmuma identitāte, kā arī izveidots iespaids, ko uzņēmums vēlas par sevi sniegt saviem apmeklētājiem. Taču arī formai ir būtiska nozīme, lai nodrošinātu saprotamu un veigli pārlūkojamu tīmekļa vietni.

Wireframe karkasattēlojuma izstrāde

Kad pamata grafiskā forma ir gatava, tiek izveidots Wireframes (karkasattēlojums), kur vienkāršā veidā ir aprakstīta tīmekļa vietne, kurai velāk tiek veidots dizains un izstrāde.

Mijiedarbības dizains

Mijiedarbības jeb interaktīvajā dizainā tiek piešķirta forma tīmekļa vietnes funkcijām, par mērķi izvirzot tirdzniecības pieaugumu un lietojamību. Galvenais mērķis ir izveidot sistēmu, kas kalpotu gan klienta, gan apmeklētāju vajadzībām un radītu bāzi dialogam, kurā apmeklētājam tiek dotas vienkāršas un skaidri saprotamas iespējas mijiedarboties ar sistēmu.

Teksts, reklāmkarogi un logotipi

Mūsu grafiskajiem dizaineriem ir plaša pieredze visās ar grafisko dizainu saistītajās jomās. Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst skrejlapu, reklāmkarogu un grafisko profilu dizaina izstrāde itvisam: sākot no uzņēmumu logotipiem līdz pat afišām, grāmatu vākiem un dažādām reklāmdrukām.