• Pilnvērtīgs web birojs ar personalizētu pieeju

    Mēs veidojam responsīvas tīmekļa vietnes, izmantojot Drupal, WordPress un EPiServer. Mēs uzņemamies pilnu atbildību un nodarbojamies ar visu: sākot no idejas un dizaina līdz gatavai tīmekļa vietnei.

Ideja un koncepcija

Lai nodrošinātu mūsu klientiem efektīvu un inovatīvu sistēmu, ir svarīgi izprast klienta darbības veidu un mērķauditoriju.

Ideja

Pirmais solis ir klienta mērķu analīze: ko klients vēlas sasniegt ar konkrētajām tīmekļa investīcijām. Tiek veikta arī mērķauditorijas un konkurentu analīze un tiek analizēts, kā uzņēmums var piesaistīt apmeklētājus un izcelties konkurējošo uzņēmumu vidū. Mēs meklējam atbildes uz šiem un citiem stratēģiski svarīgiem jautājumiem, un pamatojoties uz to izveidojam idejas priekšlikumu, kas tiek prezentēts un tālāk izstrādāts darba grupā kopā ar projekta komandu.

Koncepcija

Par pamatu ņemot darba grupā iegūto materiālu, tiek izveidota tīmekļa risinājuma visaptveroša koncepcija, kuras ietvaros tiek testēta grafiskā forma, funkcionalitāte un mijiedarbība. Kad no klienta ir saņemts apstiprinājums, mēs turpinām ar galīgo tīmekļa vietnes izstrādi. Mēs nodarbojamies gan ar pilnīgi jaunu tīmekļa aplikāciju izstrādi, gan arī ar esošu tīmekļa vietņu atjaunošanu. Mūs aizrauj pilnīgi viss.