• Pilnvērtīgs web birojs ar personalizētu pieeju

    Mēs veidojam responsīvas tīmekļa vietnes, izmantojot Drupal, WordPress un EPiServer. Mēs uzņemamies pilnu atbildību un nodarbojamies ar visu: sākot no idejas un dizaina līdz gatavai tīmekļa vietnei.

Responsīvs tīmekļa vietņu dizains

Awave strādā ar jaunāko tehnoloģiju, nodrošinot klientiem papildu pievienoto vērtību. Mūsu tīmekļa vietnes tiek veidotas ar mērķi ieinteresēt apmeklētājus un nodrošināt ienesīgumu pasūtītājam.<7p>

Responsīvs un adaptīvs tīmekļa vietņu dizains

Awave veido responsīvas un adaptīvas tīmekļa vietnes, kas ir būtiski, ņemot vērā pieaugošo apmeklētāju skaitu un iepirkšanās tendences internetā ar viedtālruņu un planšetdatoru palīdzību. Jaunais adaptīvais dizains tiek pastāvīgi pielāgots attiecīgajai ierīcei. Apmeklētāja pieredze nemainās, neatkarīgi no tā vai tīmekļa vietne tiek pārlūkota viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā. Lai nodrošinātu maksimāli iespējamo pieredzi, dizains tiek pielāgots ekrāna tehnikas veidam. Piemēram, Retina ekrāni, Apple jaunākās ekrāna tehnoloģijas nodrošina dubultu ekrāna izšķirtspēju un kļūst aizvien populārākas.

Drošība, ko sniedz zinoši un pieredzējuši darbinieki

Mūsu speciālistiem ir daudzu gadu pieredze darbā ar dažādām klientu grupām un darba metodēm. Viņi meistarīgi spēj iejusties lietotāja situācijā un izprast tās vajadzības un prasības, kas ir uzņēmuma galvenais dzinulis un piesaista interesantas mērķauditorijas. Izrietot no tā, tiek izveidots interesants dizains un optimāli risinājumi komunikācijas plūsmas atvieglošanai. Awave ir lietpratēji šajā jomā.