• Pilnvērtīgs web birojs ar personalizētu pieeju

    Mēs veidojam responsīvas tīmekļa vietnes, izmantojot Drupal, WordPress un EPiServer. Mēs uzņemamies pilnu atbildību un nodarbojamies ar visu: sākot no idejas un dizaina līdz gatavai tīmekļa vietnei.

Tīmekļa vietne

Mēs veidojam responsīvas tīmekļa vietnes, izmantojot Drupal, WordPress un EPiServer. Mēs uzņemamies pilnu atbildību no idejas līdz gatavai tīmekļa vietnei un atbalstam.

Mēs esam pārliecināti, ka laba tīmekļa vietne var nodrošināt uzņēmumam jaunas iespējas un panākumus, un darām visu iespējamo, lai katram klientam piemeklētu unikālas iespējas caur tā klātbūtni internetā.

Awave izstrādā visa veida tīmekļa aplikācijas: mājas lapas, publicēšanas rīkus, e-komercijas sistēmas, strādājam ar maksājumu risinājumiem, sociālajiem medijiem un mobilajām aplikācijām. Sistēma tiek pielāgota katra klienta specifiskajām vajadzībām un velmēm.

Mūsu izstrādātajām aplikācijām piedāvājam pilnīgus risinājumus, ieskaitot tīmekļa mitināšanu un atbalstu.

Drošība, ko sniedz zinoši un pieredzējuši darbinieki

Mūsu speciālistiem ir daudzu gadu pieredze darbā ar dažādām klientu grupām un darba metodēm. Viņi meistarīgi spēj iejusties lietotāja situācijā un izprast tās vajadzības un prasības, kas ir uzņēmuma galvenais dzinulis un piesaista interesantas mērķauditorijas. Izrietot no tā, tiek izveidots panākumus garantējošs dizains un optimāli risinājumi komunikācijas plūsmas atvieglošanai. Awave ir lietpratēji šajā jomā.

Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes rezultātu, lielu uzmanību pievēršam dizaina izstrādes un mijiedarbības procesam. Svarīgi ir arī spēt saprast un interpretēt klienta vēlmes, kas, mūsuprāt, ir izšķirošs moments tīmekļa izstrādes posmā.

Galvenokārt strādājam ar atklātā pirmkoda bāzes publicēšanas rīkiem, taču arī ar tādiem tradicionālajiem tīmekļa risinājumiem kā, piemēram, EPiServer. Awave web birojā esam izveidojuši visaptverošu kompetences bāzi, galvenokārt šādās tehniskajās vidēs:

Platformas: Drupal, WordPress, Joomla, EPiServer, CiviCRM och DotNetNuke

Programmēšanas valodas: PHP, C#.Net, VB.Net, Javascript, Java, Flash och HTML/CSS

Datu bāzes: MySQL, MSSQL och PostgreSQL

Standarti: SOAP, JSON och XML

Awave piedāvā šādus tīmekļa izstrādes procesa pakalpojumus:

  • Projektu vadība
  • Stratēģija
  • Tehniski ekonomiskais pamatojums un prasību specifikācija
  • Ideja un koncepcija
  • Web dizains, grafiskā forma un mijiedarbība
  • Programmēšana
  • Ieviešana un apmācība
  • Operatīvās darbības nodrošinājums un atbalsts

Projektu vadība

Mūsu projektu vadītājiem ir plaša pieredze darbā ar dāžādām nozarēm, vidēm un izstrādes metodēm, un piemīt spēja koordinēt un vadīt projektu no paša pirmā projekta plāna līdz pat sistēmas ieviešanai.

Stratēģija

Tīmekļa stratēģijā tiek definēts, ko uzņēmums vēlas panākāt ar savu klātbūtni internetā un kā noteikt savu tīmekļa iniciatīvu prioritāti.

Tehniski ekonomiskais pamatojums / Prasību specifikācija

Tehniski ekonomiskajā pamatojumā tiek izdalītas uzņēmējdarbības jomas, uzsvaru liekot uz tām sfērām, kas uzņēmumam sniedz vislielāko efektu un labumu. Tiek noteikts sistēmaēs un ieinteresēto pušu mērķis. Jaunās sistēmas prasības tiek apkopotas prasību specifikācijā.

Ideja un koncepcija

Dizaina process sākas ar analīzi: ko klients vēlas sasniegt ar konkrētajām tīmekļa investīcijām. Tiek izveidots idejas priekšlikums, kas tālāk tiek attīstīts tīmekļa risinājuma vispārējā koncepcijā.

Web dizains un mijiedarbība

Dizaina fāzes ietvaros tiek izstrādata mijiedarbība un lietotoāja saskarne, kā arī galvenā grafiskā forma.

Programmēšana un testēšana

Kad dizaina un mijiedarbības fāze ir noslēgusies, sākas tīmekļa vietnes funkciju programmēšana. Svarīgākie darba kritēriji ir, lai kods būtu viegli lasāms un labi strukturēts. Sistēma tiek testēta, pielietojot sistēmas un programmas testa metodes, kā arī notiek lietotāja testēšana un visbeidzot pieņemšanas pārbaude.

Ieviešana, apmācība un nodošana ekspluatācijā

Pirms sistēmas nodošanas ekspluatācijā lietotāji tiek apmācīti darā ar to, kā arī tiek sagatavota pārvaldības struktūra. Klientam tiek nodota ar apmācību un ekspluatāciju saistīta dokumentācija.

Operatīvās darbības nodrošinājums un atbalsts

Mēs piedāvājam Awave izstrādāto sistēmu atbalstu un operatīvo nodrošinājumu.