• Pilnvērtīgs web birojs ar personalizētu pieeju

    Mēs veidojam responsīvas tīmekļa vietnes, izmantojot Drupal, WordPress un EPiServer. Mēs uzņemamies pilnu atbildību un nodarbojamies ar visu: sākot no idejas un dizaina līdz gatavai tīmekļa vietnei.

Uzstrāde

Awave nodarbojas ar visu, kas saistīts ar tīmekļa, kā arī tradicionālo sistēmu izstrādi. Mēs atbildam par visu izstrādes posmu: sākot no idejas un koncepcijas līdz gatavam risinājumam.

Mēs lepojamies ar plašu zināšanu bāzi un tehniski augsti kvalificētiem darbiniekiem mūsdienu tīmekļa un sistēmu izstrādes jomā un pastāvīgi atjauninām zināšanas par tirgū aktuālākajām tehnoloģijām un rīkiem. Strukturēts un viegli lasāms kods ir svarīgi mūsu darba kritēriji.

Risinājumi tiek pielāgoti katra klienta specifiskajām vajadzībām. Mēs pārzinām iespējas un izaicinājumus un izmantojam aizvien jaunas pieejas nākotnes risinājumu izveidē. Daudzu gadu pieredze darbā ar dažāda apjoma izstrādes projektiem dažādās nozarēs ir devusi mums pareizo risinājumu kvalitatīvai īstenošanai nepieciešamo perspektīvu un zināšanas.

Mūsu darbības jomas:

Tīmekļa vietne

Mēs strādājam ar visa veida tīmekļa vietnēm un mums ir pieredze darbā ar visām tirgū populārākajām platformām. Lielākā daļa izstrādes tiek veikta ar tādiem atklātā pirmkoda bāzes publicēšanas rīkiem kā Drupal, WordPress un Joomala, taču mums ir arī liela pieredze izstrādē ar EPiServer platformu.

E-komercija

Awave izstrādā pielāgotas e-komercijas vietnes, kā arī standarta risinājumus, pamatojoties uz veiksmīgākajiem uzņēmējdarbības priekšnosacījumiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt pievilcīgu e-komercijas risinājumu, lai apmeklētāji spētu viegli orientēties un saņemtu gaidīto pakalpojumu un pieejamību.

Aplikācijas

Pieprasījums pēc mobilajiem risinājumiem nepārtraukti pieaug. Mūsu pieredze aptver visu digitālās komunikācijas spektru. Mēs izstrādājam tīmekļa vietnēm, mobilajām ierīcēm, planšetdatoriem un sociālajiem medijiem paredzētas aplikācijas un risinājumus. Saviem klientiem piedāvājam visaptverošu pieredzi un jaunus, svaigus risinājumus, ko veidojuši mūsu radošie dizaineri un izstrādātāji.

Sistēmas izstrāde .Net

Uzņēmumam Awave ir ilgstoša pieredze klientiem pielāgotu sistēmas risinājumus izstrādē. Esam pieredzējuši darbā ar tādām programmēšanas valodām kā Java, PHP un .Net un datu bāzēm MySQL, MSSQL un PostgreSQL. Mēs saviem klientiem piedāvājam visaptverošus risinājumus no proejkta vadības un tehniski ekonomiskā pamatojuma līdz pat izstrādei, realizēšanai un izstrādātās sistēmas nodošanai ekspluatācijā.

Mēs strādājam ar šādām platformām un programmēšanas valodām:

Platformas: Programmēšanas valodas:         Datu bāzes:  Standarti:
Drupal PHP MySQL JSON
WordPress C#.Net MSSQL XML
Joomla VB.Net PostgreSQL XSLT
Umbraco Java   SOAP
DotNetNuke Javascript    
CiviCRM Flash    
EPiServer HTML/CSS