• Awave ir web birojs, kas ir soli priekšā

    Awave ir viens no nedaudzajiem zviedru uzņēmumiem, kuram laikraksts Dagens Industris ir piešķīris apbalvojumu Gasellen 2014.

Par mums

Web birojs Awave tika dibināts Stokholmā 2007. gadā, bet Web birojs Rīgā tika dibināts 2014. gadā un kopš tā laika esam īstenojuši vairāk nekā 200 projektus dažādu nozaru klientiem. Mūsu rūpīgi atlasītā profesionālu konsultatntu komanda sastāv no 29 cilvēkiem, no kuriem 6 Awave komandas speciālisti strādā Rīgā un visus vieno aizrautība un spēja vadīt un efektīvi īstenot projektu ļoti augstā kvalitātē.

Awave ir web birojs, kas ir soli priekšā

Mēs saprotam, cik liela nozīma ir labai tīmekļa vietnei, un zinām, kā ar tīmekļa palīdzību veicināt mūsu klientu uzņēmējdarbību. Mēs ieraugām iespējas un vēlamies dalīties ar šīm zināšanām. Savam darbam pieejam ar prieku, bet arī ar nopietnību un tādi esam arī saskarē ar saviem klientiem. Mūsu mērķis ir vienmēr būt soli priekšā ar jaunām, inovatīvām un aizraujošām idejām. Mēs esam jūsu web birojs lai kur jūs atrastos: Latvijā- Rīgā. Ārpus Latvijas mums ir arī biroji Zviedrijā - Stokholmā, Sundsvallā, Gēteborgā un Malmē, kā arī Dānijā - Kopenhāgenā.

Mēs nodarbojamies ar īstajām lietām un savu darbu paveicam vairāk nekā labi.

Awave nodarbojas ar visām ar IT un tīmekļa izstrādi saistītajām fāzēm, un piedāvā visaptverošus risinājums, ieskaitot tīmekļa mitināšanu un atbalstu. Daudzu gadu pieredze darbā ar dažāda apjoma izstrādes projektiem dažādās nozarēs ir devusi mums pareizo risinājumu kvalitatīvai īstenošanai nepieciešamo perspektīvu un pieredzi.

Mēs aizrautīgi intersējamies par visu, kas saistīts ar tīmekli

Mūsu modernajā web birojā ir plašs zināšanu klāsts un daudzpusība mūsdienu tīmekļa izstrādes jomā. Viss, kas ir saistīts ar tīmekli, mums šķiet interesants un nekas nav svešs. Mēs nodarbojamies gan ar lieliem, gan maziem projektiem. Mēs pārzinām gan ar tīmekļa vietnēm, publicēšanas rīkiem, e-komercijas sistēmām, gan ar maksājumu risinājumiem, sociālajiem medijiem un mobilajām aplikācijām saistītās iespējas un izaicinājumus. Mūsu izstrādātajām tīmekļa vietnēm piedāvājam pilnīgus risinājumus, ieskaitot tīmekļa mitināšanu un atbalstu. Visbiežāk mēs darbojamies ar tādiem atklātā pirmkoda bāzes risinājumiem kā Drupal, WordPress un Umbraco, taču strādājam arī ar tradicionālajām platformām, piemēram, .Netun EPiServer.

Mēs uzskatām, ka visu ir iespējams atrisināt un uzlabot

Mūsu konsultanti ar daudzu gadu pieredzi darbā ar dažādu kategoriju klientiem un darba metodēm meistarīgi spēj iejusties lietotāja situācijā un izprast tās vajadzības un prasības, kas ir uzņēmuma galvenais dzinulis. Izrietot no tā, mēs veidojam mūsu klientiem efektīvu un inovatīvu sistēmu. Turklāt šis darbs mums šķiet aizraujošs.

Mēs lepojamies ar mūsu web biroju un profesionālismu. Mūsu mērķis ir vienmēr būt soli priekšā. Mūsu kaislība ir jauninājumi nākotnes risinājumu izveidē, kā arī zināšanu tālāka nodošana par tīmekļa sniegtajām iespējām.

Klients vienmēr ir uzmanības centrā

Katrs klients mums ir svarīgs. Mēs sadarbojamies ar lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem. Mūsu uzmanības centrā ir klienta intereses, un mēs koncentrējamies uz klienta peļņas vairošana un jaunu uzņēmējdarbības iespēju izveidi, neatkarīgi no tā, cik liels ir klienta uzņēmums.

Izrietot no klienta individuālajām vajadzībām, mēs izveidojam jauno uzņēmējdarbības atbalstu un imidžu. Visiem mūsu web biroja darbiniekiem kopīga ir inovatīva domāšana un kaislīga interese par kodu un formu, kā arī cieņa un pazemība attieksmē pret klienta uzņēmējdarbību un tās pamatvērtībām - tas ir mūsu darbības pamatprincips. Mūsu mērķis ir ilgstoša sadarbība ar saviem klientiem, un mēs lepojamies ar daudzām labām atsauksmēm. Mēs izpildām solīto.